Witaj! (LogowanieRejestracja)
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Na czym polega coaching?

09-05-2016, 01:26 PM
trawers27 Offline
Member

Liczba postów: 69
Reputacja: 0
Na czym polega coaching?
Dzień dobry, piszę z zapytaniem o to w jaki sposób funkcjonuje coaching oraz jakie korzyści płyną z tego np. dla pracowników firmy. Chciałbym sięgnąć po takie rozwiązanie, ponieważ zauważyłem, że wydajność pracowników spada. Potrzebna im dodatkowa motywacja czego chciałbym właśnie poszukać u coacha. Byłbym wdzięczny za wszelkie podpowiedzi w tej materii oraz polecenia konkretnych firm. Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2016, 04:06 PM
Emilios Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 27
Na czym polega coaching?
obecnie bardzo dobrym pomysłem na zarządzanie ludźmi jest właśnie przeprowadzanie coachingowych rozmów oraz szkoleń. U siebie też jakiś czas temu przeprowadzałem szkolenie i atmosfera z pracy zrobiła się znacznie przyjemniejsza. Mnie również łatwiej zarządzać zespołem po kilku spotkaniach. Więc jeśli chodzi o coaching to mogę polecić tę formę „naprawy” zarządu.
09-05-2016, 04:17 PM
kolendra1999 Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 34
Na czym polega coaching?
ja akurat jestem z Poznania więc nie wiem jak ci to pomoże, ale wiele poznańskich firm szkoleniowych prowadzi takie zajęcia, które motywują do działania i poprawiają funkcjonowanie firmy. Zgłosiliśmy się do Michała Łęgowskiego z Poznania, który okazał się diamentem. Świetnie przeprowadził zajęcia, doskonale nawiązywał kontakt z moimi podwładnymi, pozwolił im na rozwianie wszelkich wątpliwości związanych z samorealizacją oraz rozwojem. Gdybym mogła codziennie zapraszałabym go na poranną kawę tak zachęca do pracy Smile młody człowiek z pasją i ogromną wiedzą, dlatego jakbyś się decydował na skorzystanie z pomocy coacha, to polecam właśnie jego.
09-05-2016, 06:07 PM
Obiwan Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 38
Na czym polega coaching?
moim zdaniem coaching to doskonałe narzędzie biznesowe. Dzięki komuś takiemu jak coach możesz spojrzeć na swoją firmę i pracujących z tobą ludzi zupełnie inaczej. Wszystko, co nas spotyka plus atmosfera w pracy wpływają na wydajność. A coach pokazuje co działa nie tak i pomaga to zwalczyc właśnie poprzez motywacje. Do tego coach wskaże ci właściwą ścieżkę biznesu i pomoże wdrożyć potrzebne zmiany takie jak komunikacja z klientem czy outsourcing.
09-05-2016, 07:56 PM
klempik Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 38
Na czym polega coaching?
dzięki coachowi zupełnie zmieniłem swoje patrzenie na niektóre sprawy i łatwiej było mi zmagać się z codziennymi obowiązkami.
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | obw-white.pulawy.pl | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS