Witaj! (LogowanieRejestracja)
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lustro dekoracją wnętrz

07-12-2018, 07:23 PM
PardubickaXIX Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 33
Reputacja: 0
Lustro dekoracją wnętrz
Cześć! Zwracam się z pytaniem – czym warto udekorować ściany w mieszkaniu? Zapytuje się z tego powodu, ponieważ w końcu ukończyliśmy remont i dzisiaj przyszła chwila na aranżowanie odnowionych pokoi. Macie jakiekolwiek propozycje? Czy na przykład lustra stylowe to dobre rozwiązanie? Czekam na propozycje!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2018, 07:44 PM
panitwojegozycia Offline
Member

Liczba postów: 76
Lustro dekoracją wnętrz
W obecnych czasach ludzie kuszą się na design w chatach. Wystarczy zobaczyć różnorakie czasopisma dekoratorskie, a tam znajdziemy mnóstwo ofert na ozdobienie ścian. Sama z tego korzystałam kiedy chciałam przyozdobić nasz pokój sypialniany. W końcu w necie udało mi się wpaść na pewien sklep internetowy, w którym odnalazłam stylowy obraz do sypialni. To było właśnie to czego szukałam. Od razu zamówiłam. Przyznam się, że obraz na żywo wyglądał jeszcze piękniej niż na fotografii. Zawiesiłam go w honorowym miejscu w pokoju sypialnianym. Muszę powiedzieć, że jestem zadowolona. Taka mała rzecz, a tyle sprawiła radości. Być może niedługo jeszcze wezmę sobie lustro. : )
07-12-2018, 08:56 PM
potty Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 31
Lustro dekoracją wnętrz
Lustra są ok, jeśli jest się odpowiednio atrakcyjnym :-P A poważnie, w moim domku od niedawna znajduje się oryginalne lustro ozdobne i wyjątkowo w/w cioteczkom i wujkom się widzi. A najbardziej ukochanej żonie, która ciągle się przegląda i robi przy tym z gruntu niedorzeczne grymasy mimiczne Big Grin Ech, słaba płeć… Gdyby to gospodarz decydował, zamówilibyśmy pewnie niemiecką wkrętarkę, ale wiadomo, kto tytułuje się władcą portfela :>
07-12-2018, 09:27 PM
ŻonaGucia Offline
Member

Liczba postów: 57
Lustro dekoracją wnętrz
Serdecznie dziękuję za powyższe wpisy. Zdziwiło mnie pozytywnie, że tak prędko odpowiedzieliście na mój post. Na pewno przemyślę każdy z pomysłów, co poniektóre są wyjątkowo ciekawe! A w ogóle to budujące jest to, iż inni też mają takiego rodzaju dekoracyjne wątpliwości. Jak już coś zakupię, napiszę. Pozdrawiam serdecznie – trzymajcie się!
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | obw-white.pulawy.pl | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS