Witaj! (LogowanieRejestracja)
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kto poleci sprawdzoną i tanią wypożyczalnię aut w Krakowie?

10-18-2016, 12:37 PM
trawers27 Offline
Member

Liczba postów: 69
Reputacja: 0
Szukam od dłuższego czasu sprawdzonej i niedrogiej wypożyczalni z dobrymi samochodami. W grę wchodzi Kraków jak i okolice. Może napiszę coś więcej o moich oczekiwaniach – kombi, komfortowe oczywiście z klimatyzacją i dużą ilością miejsca. Może być diesel.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-18-2016, 02:35 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-22-2017 10:53 PM przez obwwihe.)
zzzaskroniec81 Offline
Member

Liczba postów: 84
Patrzyłeś już tutaj: rentkrakow.pl/ ? Jeśli nie to zajrzyj bo warto, mają niedrogie samochody, bardzo dobrze utrzymane i bezpieczne. Kilka razy zamawiałem rózne typy, od dostawczych na przeprowadzki po osobowe na różne wyjazdy i nigdy mnie nie zawiodły. Umowa jest przejrzysta i uczciwa nie zawiera żadnych ukrytych klauzul, jednym słowem fajna i niedroga wypożyczalnia.
10-18-2016, 04:03 PM
kolendra1999 Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 35
Hejka! Na początku roku musiałam się przeprowadzić, niestety nie dano mi zbyt wiele czasu wiec wszystko odbywalosie na wariackich papierach. Szczesliwie udało mi się szybko wynająć duży samochód dostawczy w który udało się na raz zapakować cały dobytek Smile. Musze przyznać że Rent Kraków zaskoczył mnie nie tylko cenami ale i prostą i szybką procedurą. Raz dwa i już mieliśmy samochód gotowy do przewozu rzeczy.
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | obw-white.pulawy.pl | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS