Witaj! (LogowanieRejestracja)
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jakie samochody warto wynajmować?

04-01-2016, 12:25 PM
potty Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 29
Reputacja: 0
Witajcie. Jestem właścicielem małego rodzinnego interesu. Zastanawiam się właśnie nad współpracą z jakąś dobrą wypożyczalnią samochodową, niedługo poszerzymy działalność i podróże na dalszą trasę będą niezbędne dla moich pracowników. Byłbym zobowiązany gdyby ktoś podpowiedział co nieco odnośnie wypożyczenia aut z wypożyczalni i gdzie ewentualnie byłyby to najtańsze wynajmy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-01-2016, 02:16 PM
klempik Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 41
Cześć. To zależy od tego ile chcesz wynajmować i na jak długo. Bywa, że ten krótszy wynajem zdaje się być mniej opłacalny. Musiałbyś dokładnie przeanalizować oferty różnych wypożyczalni. Wiem, że dłuższa współpraca może być dobra, pod warunkiem, że taka firma doceni swojego stałego klienta. Biorąc pod uwagę te wszystkie koszty czasami lepiej jest tylko wynająć auto, więc doskonale cie rozumiem.
04-01-2016, 03:16 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-01-2016 01:13 AM przez obwwihe.)
plaska Offline
Member

Liczba postów: 56
Cześć Wam. Jeśli mam się wypowiadać, to uważam, że najlepsza będzie wypożyczalnia aut - w Poznaniu masz takich wypożyczalni ogromny wybór. Dlaczego wypożyczalnia, bo tak jak kolega podpowiedział, masz gdzieś te wszystkie opłaty. Płacisz jeździsz później oddajesz. Dla mnie bomba.
04-01-2016, 06:15 PM
Emilios Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 26
Taniej by cie wyszło kupić jakiś używany samochód i też dojedziecie.
04-01-2016, 07:31 PM
potty Offline
Junior Member

**

owszem, ale tanie używane samochody są często mało sprawne, a mnie zależy na wizerunku i sprawności, więc odpada. Poza tym na tani używany samochód też będę musiał wydać jednorazowo z 5-6 tys,zł, do tego jeszcze remont, ubezpieczenie, przerejestrowanie. Taniej wychodzi mi wypożyczyć auto na wyjazd…
04-01-2016, 07:52 PM
trawers27 Offline
Member

Liczba postów: 72
Siemka. Tak jak mówisz, 10 kafli jak nic musisz położyć na auto. Wynajem masz tańszy. Tu sobie sprawdź http://torcar24.pl/. Fajne autka mają.
04-01-2016, 08:44 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-01-2016 01:15 AM przez obwwihe.)
missrageee Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 32
Nie znam się co prawda na samochodach, ale wiem, że wynajem jest tańszy. Nie wiem czemu wszyscy się tego tak boją. Co mogę powiedzieć..mój mąż kiedyś brał auto zastępcze w ten sposób i chwalił sobie, ja też miałam okazję pojeździć innym samochodem. Koleżanka na lato też uskutecznia wynajem samochodów jak przyjeżdża do Polski z Irlandii. Nie zrujnowało ją to, a ujeżdża autem przez całe 2 tygodnie, nawet zamawia sobie kierowcę, by ją odwieźli później na lotnisko.
04-01-2016, 09:21 PM
potty Offline
Junior Member

**

No to rozejrzę się za dobrą wypożyczalnią w Poznaniu, dzięki wielkie za podpowiedzi.
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | obw-white.pulawy.pl | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS