Witaj! (LogowanieRejestracja)
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jaki sprzęt fryzjerski lubicie i jaki używacie?

08-25-2016, 06:48 AM
wielkiElectronik Offline
Member

Liczba postów: 85
Reputacja: 0
Siema, pytanie kieruję raczej do profesjonalistów, ewentualnie fryzjerów amatorów z zamiłowania. jaki sprzęt macie u siebie w salonie, jaki z tego jest naprawdę dobry, jaki lubicie szczególnie, co dla was jest ważne?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-25-2016, 07:04 AM
Obiwan Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 39
Ja bardzo lubię taki design jak ma marka fox. Możesz sobie obejrzeć pod tym linkiem http://www.meble24h.com.pl/6_fox. Czasami nawet dla mnie ważniejsze są kolory niż funkcjonalność, ale juz tak mam, chociaż akurat fox ma zarówno piękne jak i wygodne rzeczy, także w każdym względzie mi odpowiadają.
08-25-2016, 07:35 AM
HeronimŻaczek Offline
Member

Liczba postów: 58
a ja na przykład bardzo zwracam uwagę na konsole fryzjerskie. Muszą mieć w sobie to coś. Być nie banalne. Jakiś szczególny design, który przykuwa uwagę. Klienci zazwyczaj gapią się w lustro podczas całego zabiegu dlatego według mnie ma to ogromne znaczenie.
08-25-2016, 09:11 AM
pansamochodzik Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 28
Siema ja muszę mieć zawsze przy sobie caly komplet nozyczek, a najlpeiej drugi w zapasie. pamietam, ze jak się jeszcze uczyłem to miałem takie sny, ze nozyczki mi się zgubiły lub zepsuły i zostawiłem klientkę w połowie obciętą, masakra, straszne uczucie, dlatego chyba mi tak zostało. i nie pożyczam nikomu, to sa moje prywatne nie salonowe.
08-25-2016, 11:22 AM
ŻonaGucia Offline
Member

Liczba postów: 56
: Dla mnie ważne są suszarki i prostownice. Mam na tym punkcie hopla. W domu mam cztery różne i w sumie wszystkie używam. Już o salonie nie wspomnę. Do każdych włosów przyjmuję inna strategię suszenia, inaczej się zachowują kręcone, inaczej proste włosy i inne powinno być do nich podejście.
08-25-2016, 01:53 PM
kolendra1999 Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 35
Ja lubię nawilżacze i prawie zawsze je stosuję. jednak podczas zabiegów fryzjerskich włosy się bardzo wysuszają i dla równowagi powinno się je czymś nawilżyć. Częsta wizyta u fryzjera wcale nie musi niszczyć włosów, ale trzeba mieć do tego odpowiednie podejście. Czasami warto coś doradzić klientom by wiedzieli jak pielęgnować włosy w domu.
08-25-2016, 04:35 PM
wielkiElectronik Offline
Member

Liczba postów: 85
Ja też ma hopla na punkcie suszarek i uwielbiam kolorowe. też mam w domu kilka, aż wstyd się przyznać ile. Fajnie wiedzieć, ze jest wiecej takich frików jak ja na świecie.
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | obw-white.pulawy.pl | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS