Witaj! (LogowanieRejestracja)
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak obniżyć koszty wykończenia mieszkania?

07-15-2016, 10:11 AM
plaska Offline
Member

Liczba postów: 55
Reputacja: 0
Mam mały budżet na remont mieszkania które dostałam po dziadku. Mieszkanie nie jest w jakimś strasznym stanie, stało puste przez kilka miesięcy, ale na pewno jest do odświeżenia, mój tata też mówi że warto by sie zająć elektryką i takimi sprawami. Doradźcie jak to wszystko tanio ogarnąć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-15-2016, 01:09 PM
garbata19 Offline
Member

Liczba postów: 50
Nie wiem, czy to możliwe jest tanio. Jeśli tylko malujesz itp to spokojnie zamkniesz się w kilkuset złotych. Jeżeli coś większego to już sprawa wygląda trochę inaczej, bo trzeba będzie wziąć ekipę.
07-15-2016, 01:22 PM
plaska Offline
Member

No właśnie też szukam taniej ekipy do remontu z Poznania.
07-15-2016, 04:09 PM
wielkiElectronik Offline
Member

Liczba postów: 84
Jeśli chodzi o usługi remontowe Poznań ma dużo dobrych firm. Polecam ci wzięcie ekipy z doświadczeniem, która już działa dłuszy czas. Na braniu fachowców do każdej rzeczy osobno na pewno nie oszczędzisz. Lepiej wziąć firmę, która robi pełne remonty, nawet jeśli na razie planujesz tylko odświeżenie mieszkania. I lepiej też wcześniej się umówić, zaplanować termin. Jeśli firma jest już sprawdzona to wiadomo że będzie oblegana przez ludzi, bo nikt nie chce niesprawdzonej ekipy.
07-15-2016, 06:31 PM
garbata19 Offline
Member

Liczba postów: 50
No cóż. Mogę ci tylko jedno poradzić. Rzeczy, które możesz zrobić sama, zrób sama - o ile masz czas oczywiście - a to na czym się nie znasz zleć fachowcowi. Ja sama malowałam mieszkanie i szafki kuchenne. Dodatkowo szafki najpierw szlifowałam, a potem dokręcałam nowe gałki. Było to nawet fajne, takie oderwanie się od codziennej pracy - pracuje w biurze. Także nie dość, że oszczedzisz to jeszcze rozwiniesz zdolności malarskie i kreatywność w ten sposób Wink.
07-15-2016, 07:52 PM
plaska Offline
Member

No własnie, dlatego już sprawdzałam usługi elektryków z Poznania. Co do malowania to jeszcze się waham, czy jednak nie zabrać się poważniej za temat i nie zrobić najpierw wygładzania ścian. Poza tym jest tez kwestia starego parkietu. Najtańsza oczywiście byłaby wykładzina, tyle że to potem trzeba bez przerwy odkurzać, więc rozważam też jakieś tanie panele albo pomalowanie parkietu, bo takie rozwiązania też widziałam w internecie.
07-15-2016, 10:34 PM
wielkiElectronik Offline
Member

Liczba postów: 84
Z tego linka firma oferuje też układanie paneli podłogowych Poznań i okoliczne miejscowości. Robią pełne remonty albo wybrane usługi.
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | obw-white.pulawy.pl | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS