Witaj! (LogowanieRejestracja)
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jaką agencję nieruchomości wybrać?

12-02-2015, 09:17 AM
HeronimŻaczek Offline
Member

Liczba postów: 54
Reputacja: 0
Cześć! Moi kochani, zamierzam kupić domek z ogródkiem, ale nie mam zielonego pojęcia, która z agencji nieruchomości jest najlepsza. Może Wy poradzicie mi, którą agencję wybrać? Byłbym wdzięczny za jakiekolwiek rady, proszę Was.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-02-2015, 10:56 AM
ma(R)a Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 27
Ostatnio na mieście widziałam szyld pod nazwą: biuro nieruchomości Żywiec. Słyszałam, że to dobra agencja. Co prawda, nie korzystałam z jej usług, ale jak jesteś zainteresowany, to może powinieneś zrobić rozeznanie?
12-02-2015, 01:45 PM
EmiliaNowakowska Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 49
Wiem coś na temat tej agencji, ponieważ słyszałam od znajomej, że biuro zajmuje się nieruchomościami w Żywcu, ale nie tylko, gdyż jest to firma o międzynarodowym zasięgu. Współpracuje ona z wieloma agencjami nie wyłącznie na rynku lokalnym, a jej doświadczeni agenci gwarantują całkowite bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji kupna-sprzedaży nieruchomości. Firma rozpoczyna działania już w momencie podpisania umowy z klientem.
12-02-2015, 02:30 PM
trawers27 Offline
Member

Liczba postów: 69
Dobra, dobra, ale na pewno trochę sobie życzą za tak fachowe usługi. Ciekawe ile?
12-02-2015, 05:21 PM
ŻonaGucia Offline
Member

Liczba postów: 57
Nawet jeśli, to przecież, jeśli takie biuro znajdzie interesującą nas nieruchomość i wynegocjuje atrakcyjną cenę, to przecież warto zapłacić i mieć kompleksowe wsparci i doradztwo, co nie!
12-02-2015, 06:53 PM
PardubickaXIX Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 33
No pewnie, że rzetelna agencja nieruchomości to skarb, tylko co z kredytem na taką nieruchomość, czy oni także pomogą wybrać korzystny kredyt, bo przecież z kredytami trzeba uważać, żeby nie wpuścić się w maliny, czyż nie?
12-02-2015, 09:42 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-04-2018 08:16 PM przez obwwihe.)
GwidonL Offline
Member

Liczba postów: 76
Moim skromnym zdaniem, najlepiej będzie wejść na stronę remax-premium.pl/nieruchomosci/, jest to strona licencjonowanej żywieckiej agencji handlu nieruchomościami. Warto samemu się przekonać, jak szeroki wachlarz usług firma oferuje swoim klientom. Słyszałem też, że biuro pomaga wybrać najkorzystniejszy dla klienta kredyt hipoteczny. Radzę skorzystać z usług tej firmy, bo przecież samemu trudno nad wszystkim zapanować, a przecież kupno domu czy mieszkania, to poważna sprawa.
12-02-2015, 10:34 PM
wielkiElectronik Offline
Member

Liczba postów: 84
Fajnie się gada, ale zgadzam się z tym, że takie renomowane biuro, które zajmie się wszystkimi sprawami, związanymi z kupnem czy sprzedażą domu, mieszkania czy też działki, to gwarancja powodzenia transakcji. W dodatku, to pracownicy biura szukają, biegają i doradzają, aby nam dogodzić. Fajnie, prawda? Żegnam, do usłyszenia.
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | obw-white.pulawy.pl | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS