Witaj! (LogowanieRejestracja)
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Interesuje mnie pranie i czyszczenie dywanów w Warszawie ceny są bardzo wysokie?

04-06-2017, 05:25 PM
ŻonaGucia Offline
Member

Liczba postów: 56
Reputacja: 0
Interesuje mnie pranie i czyszczenie dywanów w Warszawie ceny są bardzo wysokie?
Szukałam ostatnio kogoś, kto by miał sprzęt i umiejętności, żeby doprowadzić mój dywan do czystości, normalnie w moim domu. No ale zajrzałam na pierwszą lepszą stronę i ceny mnie zwaliły z nóg! Serio, mi by za to wyszło dobre 50% ceny, jaką dałam dwa lata temu za ten dywan do salonu! Jak oceniacie, wszędzie w Warszawie muszę się liczyć z wysokimi cenami na tego typu usługi? Nie znam się, bo wcześniej zawsze miałam panele albo płytki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-06-2017, 06:02 PM
missrageee Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 29
Dużo niestety zależy od materiału… Zupełnie inaczej syntetyki, inaczej wełna, inaczej jedwab, nie wspominam nawet o ręcznie tkanych… Sprawdź na bank w więcej niż jednej firmie, bo to może się różnić i to znacznie też pomiędzy przedsiębiorcami chociaż są w jednym miescie
04-06-2017, 06:58 PM
Obiwan Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 36
U mnie w mieszkaniu przeprałem bardzo tanio. Też wiedziałem, że jeżeli chodzi o pranie i czyszczenie dywanów w Warszawie ceny będą prawdopodobnie bardzo zróżnicowane i długo szukałem, żeby na tym zaoszczędzić. W końcu znalazłem super ofertę, możesz na http://taniepranie.waw.pl/cennik/ sprawdzić aktualny cennik, ale raczej nie podrożało
04-06-2017, 08:10 PM
panitwojegozycia Offline
Member

Liczba postów: 74
Sprawdziłam link kolegi z ciekawości i muszę powiedzieć, że to wybitnie tanio, jak na Warszawę. Ja prałam dywan za wyższą cenę niestety, a był duży, więc już w ogóle
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | obw-white.pulawy.pl | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS