Witaj! (LogowanieRejestracja)
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ile może zarobić detektyw w lubelskim?

02-01-2017, 12:54 PM
GwidonL Offline
Member

Liczba postów: 78
Reputacja: 0
Zastanawiam się czy stawki za usługi detektywistyczne w różnych regionach kraju, w jakiś zasadniczy sposób różnią się od siebie. A może stawki są ujednolicone i nie ma większego znaczenia, w którym mieście mieści się agencja detektywistyczna?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-01-2017, 03:43 PM
wielkiElectronik Offline
Member

Liczba postów: 85
Wiadomo, że stawki są rózne. Ogólnie im wieksze maisto tym drożej. W praktyce większe znaczenie ma jednak chyba marka konkretnej agencji, a nie miejsce jej lokalizacji. Poza tym największe agencje mają zwykle swoje filie-biura w kilku większych miastach. W małych agencjach naewno jest taniej, kwestia tylko tego, jakiego rodzaju pomocy oczekujemy.
02-01-2017, 06:00 PM
garbata19 Offline
Member

Liczba postów: 52
Kiedyś robiłam rozpoznanie w tym temacie, bo chciałam kogoś sprawdzić. W małej agencji zapłaciłam trzy razy mniej niż chiciała ode mnie znana warszawska agencja. Także warto sprawdzić w kilku miejscach, zanim wybierze się konkretną ofertę.
02-01-2017, 06:54 PM
zzzaskroniec81 Offline
Member

Liczba postów: 84
Jesli szukasz kogoś dobrego w Lublinie to sprawdź sobie agencję Monos24. Agencję prowadzi jeden z najlepszych detektywów w lubelskim, także jakość usług jest wysoka, a ceny dość przystępne. Ogólnie detektyw zajmuje się wszystkim, co typowe dla takiej pracy. Pomoże wyśledzić daną osobę, sprawdzić współmałzonka lub dziecko, odszukać krewnych, sprawdzić majątek dłużnika czy prześwietlić wskazaną firmę.
02-01-2017, 07:07 PM
GwidonL Offline
Member

Liczba postów: 78
Myślałem, że stawki są podobne. Przy okazji dzięki za podrzucenie nazwy agencji. Na pewno ich sprawdze.
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | obw-white.pulawy.pl | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS