Witaj! (LogowanieRejestracja)
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gdzie znajdę duży wybór figurek My Little Pony?

03-27-2017, 04:13 PM
zzzaskroniec81 Offline
Member

Liczba postów: 82
Reputacja: 0
Moja sześcioletnia siostra jest zakochana w My Little Pony. Chciałbym zrobić jej prezent bez okazji i obdarować ją takim właśnie kucykiem. Szukam sklepu – stacjonarnego, lub lepiej internetowego, gdzie znajdę duży wybór tych właśnie figurek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-27-2017, 05:29 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-17-2017 08:52 PM przez obwwihe.)
trawers27 Offline
Member

Liczba postów: 68
Myślę, że najlepszy dla Ciebie będzie Ebambini.pl sklep internetowy. Kupując figurki My Little Pony na tej stronie na pewno nie przepłacisz, a wybór jest bardzo duży. Twoja siostra na pewno będzie oczarowana takim prezentem.
03-27-2017, 07:25 PM
panitwojegozycia Offline
Member

Liczba postów: 75
Potwierdzam, sama kupowałam figurki na tej stronie i nie mogłam się zdecydować – oferta jest różnorodna i bogata. Do niektórych kucyków dołączone są także akcesoria.
03-27-2017, 08:14 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-17-2017 08:52 PM przez obwwihe.)
plaska Offline
Member

Liczba postów: 55
Jeśli szukasz miejsca, gdzie czeka Cię duży wybór zabawek My Little Pony figurki na stronie internetowej: ebambini.pl/Kucyki-c1508 na pewno skradną Twoje serce, a tym bardziej Twojej siostry. Wiele zabawek zawiera w zestawie nie tylko samego kucyka, ale także gadżety do niego. Takimi kucykami mogą bawić się już około trzyletnie dzieci. Świetny pomysł na prezent!
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | obw-white.pulawy.pl | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS