Witaj! (LogowanieRejestracja)
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy znacie godne polecenia studio produkcji filmowej?

04-27-2017, 02:22 PM
kolendra1999 Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 35
Reputacja: 0
Cześć wszystkim! Potrzebuję natychmiast namiaru na dobre studio produkcji filmowej. Sprawa jest naprawdę pilna, a jedyne, czego oczekuję to profesjonalizm ze strony firmy, z którą się zwiąże. Potrzebuję osób, które poważnie traktują swoją pracę, umieją podzielić się doświadczeniem i zrealizować pomysły, które już są.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-27-2017, 02:56 PM
panitwojegozycia Offline
Member

Liczba postów: 76
Współpracowałam z kilkoma firmami, ponieważ działam na zasadzie prób i błędów. Najlepsze studio produkcji filmowej, z którym miałam przyjemność (to dobre słowo, ponieważ naprawdę miałam wrażenie, że pracuję z profesjonalistami i nasz czas został dobrze wykorzystany) to ta: http://woodpeckermp.pl/produkcja-filmow/. Polecam skorzystać Ci z ich usług, ponieważ widać, że wiesz czego chcesz. Filmy i spoty produkowane w tej firmie charakteryzują się przede wszystkim montażem, który naprawdę robi wrażenie.
04-27-2017, 03:21 PM
klempik Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 40
Zgodzę się z koleżanką powyżej. Ja nie jestem laikiem więc sądziłem, że nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć. Firma Woodpeckermp.pl utwierdziła mnie w przekonaniu, że geniusz ludzki i kreatywność człowieka nie zna granic, jestem naprawdę zadowolony z produkcji filmowych, które powstały wskutek naszej współpracy. Są to materiały na wysokim poziomie, dostosowane do naszej grupy docelowej.
04-27-2017, 04:00 PM
HeronimŻaczek Offline
Member

Liczba postów: 58
Dodam jeszcze, że cennik firmy to jedynie „wisienka na torcie”. Ceny spotów są naprawdę przystępne i idą w parze z dobrze zrobionymi filmami, a to naprawdę rzadkość. W tej firmie nigdy nie zdarza się sytuacja, podczas której będziesz czuł, iż przepłaciłeś. Zostało mi chyba tylko życzyć Ci powodzenia. Pozdrawiam!
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | obw-white.pulawy.pl | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS