Witaj! (LogowanieRejestracja)
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy opłaca się pisać pracę licencjacką samodzielnie?

02-01-2017, 10:13 AM
garbata19 Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 49
Reputacja: 0
Siemka. Jak uważacie – czy opłaca się pisać pracę licencjacką samodzielnie? Prosze o odpowiedzi osoby piszące jak również te po studiach które juz zdazyly zweryfikować czy było warto. Zapraszam do dyskusji i pozdrawiam Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-01-2017, 12:22 PM
GwidonL Offline
Member

Liczba postów: 76
Szczerze to nie było warto bo się napociłem i straciłem mase czasu, a osoby które zleciły pisanie komuś trzeciemu za grosze dostały czasem nawet lepsze oceny niż ja. Po studiach już było tylko gorzej bo przekonałem sie ze cwaniactwem i umiejetnoscia zakrecenia sie wsrod ludzi mozna zdzialac wiecej niz ciezka pracą. Niestety zycie bolesnie weryfikuje rzetelnych studentów.
02-01-2017, 02:42 PM
plaska Offline
Member

Liczba postów: 54
Nie można się nie zgodzić, bo ja za namową starszej siostry zleciłam pisanie pracy na http://twojredaktor.pl/ i dostałam 5 ;]. Praca napisana bardzo profesjonalnie, świetnie uchwyciła temat ale była też całkiem skomplikowana bo poruszała dużo zagadnień pobocznych. Widać że pisał to ktoś z bardzo bogatą wiedzą, a cena po prostu śmieszna Smile. Nie polecam katowania się pisaniem bo nie ma to zadnego sensu.
02-01-2017, 05:12 PM
garbata19 Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 49
Czyli tak jak podejrzewałam Smile. Człowiek szedł na studia z wyobrazeniem że trafi do kampusu jak z amerykańskiego filmu a wszystko jest tak naprawdę wywrócone do góry nogami i na dodatek tych rąk i nóg wcale nie ma Tongue. Dziękuję za wasze zdanie na ten temat, mam nadzieje ze ktos jeszcze napisze swoje spostrzeżenia.
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | obw-white.pulawy.pl | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS