Witaj! (LogowanieRejestracja)
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Co sądzicie o imprezach integracyjnych?

07-13-2016, 06:17 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-11-2018 09:24 PM przez obwwihe.)
Obiwan Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 39
Reputacja: 0
Dzień dobry. Ostatnio przeglądąłem sobie takie różne oferty i moją uwagę przykuła propozocyja wyjazdu motywacyjnego, w którym udział mogą brać pracownicy zatrudnieni w danej firmie. Czy ktoś z tutaj obecnych miał z czymś takim do czynienia i może ogólnie powiedzieć, jak to wygląda, ile kosztuje i czy rzeczywiście daje firmie takie motywacje, jak tam opisy obiecują?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-13-2016, 07:03 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-11-2018 09:25 PM przez obwwihe.)
Emilios Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 26
Cześć. No jasne, taka impreza to jest w ogóle świetny pomysł na rozruszanie całej firmy. Dzięki niej można poznać pracowników, sprawić, że oni sami się między sobą poznają a przez to też będą po postu o wiele lepiej pracować. I ogólnie w firmie się zrobi o wiele lepsza atmosfera i pracownicy na pewno docenią, że szef dla nich coś takiego ciekawego robi.
07-13-2016, 09:29 PM
missrageee Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 32
Zgadzam się z kolegą w stu procentach. Moja poprzednia firma takie wyjazdy robiła co chwilę i powiem szczerze, że pracowało się super, wszyscy byli zadowoleni, motywacja świetna. A teraz robię już gdzieś indziej i wygląda to fatalnie. FA-TAL-NIE Szefa chyba takie sprawy w ogóle intersują a szkoda, bo coś by się przydało tutaj ruszyć
07-13-2016, 10:12 PM
Obiwan Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 39
No to w takim razie się prekonałem, że na pewno takie imprezy warto dla swoich pracowników. Dzięki Wam ze podpowiedzi napewno z nich korzystam i to już przy najbliższej okazji. Warto jednak tu czasami wchodzić, żeby się dowiedzieć czegoś ciekawego Big Grin
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | obw-white.pulawy.pl | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS