Witaj! (LogowanieRejestracja)
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Biuro dla sklepu internetowego

03-29-2016, 11:26 AM
pansamochodzik Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 25
Reputacja: 0
Witam wszystkich. Od roku prowadzę sklep internetowy z domu. Interes naprawdę fajnie mi się rozwinął, mam coraz szerszy asortyment i większą ilośc produktów ale cierpliwość żony niestety powoli się kończy. Właściwie to się jej nie dziwię bo tak mocno zagraciłem mieszkanie że wstyd zapraszać gości. Nawet mi ciężko się żyje pośród kartonów i worków, dlatego poszukuję niedrogiej przestrzeni biurowej w Poznaniu, gdzie mógłbym zrobić sobie mini magazyn na część produktów i w spokoju kompletować przesyłki. Będę wdzięczny za pomoc.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-29-2016, 01:28 PM
potty Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 32
No no to zrobiłeś żonce wystrój Tongue. Większośc internetowych sklepikarzy przez to przechodziła wiec nie masz sie czym przejmowac. Na poczatku i u mnie nie bylo rozowo, w momencie kiedy mialem juz tak duzo towaru ze nie moglem rano przecisnac sie do lazienki postanowiłem że trzeba w koncu wynajac maly magazyn. Znajomy polecil mi firmę Storico która posiada przechowalnie i biura w ktorych mozna spokojnie pracowac. U mnie to rozwiazanie bardzo sie sprawdzilo, zycie mam uporzadkowane i przychody wieksze. Pozdrawiam.
03-29-2016, 02:05 PM
garbata19 Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 43
Hej! Bardzo długu szukałam biura Poznań jak wiecie do najtańszych nie należy i znalazłam gdzies w internecie informacje o Storico. Podoba mi sie u nich to ze mam dostep do magazynu z towarem o kazdej porze dnia i nocy i spokojne biuro w ktorym pracuje zamiast robic to w domu - czego po prostu nie nawidze i uwazam ze to chore Wink. Polecam kazdemu kto za nieduza kase potrzebuje miejsca na trzymanie produktów.
03-29-2016, 03:19 PM
pansamochodzik Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 25
No brzmi to bardzo ciekawie bo przyznam szczerze że praca w domu również mi nie bardzo odpowiada. Ciągle coś mnie dekoncentruje a żona myśli ze jak siedze w domu to mi sie nudzi i moge zajac sie sprzataniem i obiadem.
03-29-2016, 05:08 PM
garbata19 Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 43
hehe, no też bym tego oczekiwała od faceta pracujacego w domu. Jak pisałam wyżej dla mnie najbardziej liczy sie aspekt etyki pracy, bo dom sluzy do odpoczynku, nie do pracy. Zwróćcie uwage ze nawet naukowcy w XIX czy XX wieku pracowali teoretycznie w domu, ale mieli wydzielone pracownie w piwnicach albo skrzydle domu do którego nie zaglądali w czasie wolnym.
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | obw-white.pulawy.pl | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS